بلاگ

18/07/1397

نقش پادکست در رونق کسب و کارها

امروزه استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کارهای نو به طور فزاینده‌ای از پادکست‌ها برای بهبود چشم‌انداز خود و بازاریابی هدفمند استفاده می‌کنند. در واقع، افزایش استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند باعث رشد ناگهانی و انفجاری پادکست شده است.

مقاله و گزارش 0 دیدگاه
18/07/1397

چرا اهمیت کتاب‌ صوتی در حال افزایش است؟

کتاب صوتی، متن کتابی است که توسط یک یا چند گوینده خوانده و به صورت ضبط شده در می‌آید. امروزه صنعت نشر کتاب صوتی در دنیا، صنعتی بزرگ با گردش مالی قابل توجه است اما سوال این است که چرا  اهمیت کتاب‌های صوتی در حال افزایش است؟

مقاله و گزارش 0 دیدگاه
18/07/1397

آموزش مستندسازی توسط میلاد دخانچی

هر فیلم‌ساز حتما باید درباره دغدغه خودش فیلم بسازد. دغدغه هم چیزی است که شبانه‌روز در قلبش هست و مدام وی را آزار می‌دهد. این‌ها بخشی از صحبت‌های میلاد دخانچی در کارگاه یک روزه مستند سازی «حماسه با هندی‌کم» است. کارگاهی متفاوت که نکات آموزشی مهمی دارد.

مطالب آموزشی 0 دیدگاه
24/07/1397

دیالوگ‌های ماندگار فیلم لاتاری

به گزارش نیلا فیلم، لاتاری فیلمی با کارگردانی محمدحسین مهدویان، نویسندگی ابراهیم امینی و محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم به سبک اجتماعی-عاشقانه (درام-رمانتیک) و دارای فضای حماسی و تلخ می‌باشد. این فیلم پرمخاطب‌ترین فیلم سی و ششمین جشنواره فجر شد. امتیاز لاتاری در سایت IMDb از 10، […]

دیالوگ‌های ماندگار سینما 4 دیدگاه
27/07/1397

نگاهی به پر فروش‌ترین کتاب‌های صوتی در ایران

به گزارش نیلا فیلم، همانطور که در کشورهای خارجی بخصوص در اروپا و آمریکا میزان استفاده از پادکست و کتاب‌های صوتی در حال افزایش است؛ در ایران نیز این موضوع در حال رشد است. افزایش تدریجی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن موبایلی تولید و فروش پادکست و کتاب صوتی می‌تواند بعنوان گزاره‌ای برای اثبات این موضوع باشد. […]

مقاله و گزارش 0 دیدگاه
متفاوت فکر کن و متفاوت خلق کن

مجموعه «نیلا فیلم» خدمات متنوعی را در حوزه‌های تولیدات صدا و تصویر به شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی و اشخاص حقیقی ارائه می‌دهد. «نیلا فیلم» مجموعه‌‌ای نوپا است که نیروهای جوان آن باعث شده تا پروژه‌ها با انگیزه جدی‌تر پیش برود.

سبدخرید