درباره ما

خدمات ما

مجموعه«نیلا فیلم» خدمات متنوعی را در حوزه‌های تولیدات صدا و تصویر به شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی و اشخاص حقیقی ارائه می‌دهد. «نیلا فیلم» مجموعه‌‌ای نوپا است که نیروهای جوان آن باعث شده تا پروژه‌ها با انگیزه جدی‌تر پیش برود.

خدمات اصلی «نیلافیلم» به صورت کلی در سه حوزه تخصصی دسته‌بندی می‌شود:

 1. تولیدات حوزه صدا

  پاکست صوتی، مستند رادیویی، کتاب گویا و راه‌اندازی رادیوهای اینترنتی از شاخص‌ترین فعالیت‌های نیلا فیلم در حوزه تخصصی صدا است. پروژه‌ها در استودیو تخصصی ضبط و توسط تیم حرفه‌ای تدوین و صداگذاری می‌شود.

 2. مشاوره و ارزیابی فعالیت‌های رسانه‌ای

  تولید محصولات حوزه صدا و تصویر به تنهایی کافی نیست و برای دیده شدن و تاثیرگذاری نیازمند تبلیغات هدفمند و انتشار آن در زمان و مکان مناسب است. نیلافیلم با رصد مستمر فضای مجازی به ارزیابی فعالیت‌های رسانه‌ای می‌پردازد و مشاوره تبلیغاتی می‌دهد.

 3. تولیدات حوزه تصویر

  مستند، فیلم کوتاه، فتوکلیپ و تیزرهای تبلیغاتی از شاخص‌ترین فعالیت‌های نیلا فیلم در حوزه تخصصی تصویر است. پروژه‌ها توسط تولید محتوا ایده‌پردازی و توسط تیم حرفه‌ای تدوین می‌شود.

سوالات متداول

 1. شما وابسته به کجا هستید؟

  «نیلا فیلم» به هیچ مجموعه دولتی و سازمانی وابسته نیست و شروع فعالیت‌های آن از طریق یک استارتاپ دانشجویی از مهر ماه 1397 بوده است. «نیلا فیلم» به صورت کلی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. فعلا سطح فعالیت‌ها بصورت دورکاری و استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی است و در آینده و پس از طی فرآیندهای اداری، به یک مجموعه تبدیل خواهد شد.

 2. دلیل هزینه‌های پایین شما نسبت به سایر مجموعه‌ها چیست؟

  فعالیت اصلی ما در شهرستان است که باعث کاهش هزینه‌های جاری و حقوق کارکنان شده که نتیجه آن کاهش تعرفه‌ها نسبت به سایر مجموعه‌ها بوده است. از سویی دیگر فعلا سطح فعالیت‌ها در تولیدات نیمه‌حرفه‌ای و از تجهیزات شخصی خود عوامل اجرایی استفاده می‌شود.

 3. دریافت هزینه‌ها چطور است؟

  پس از تایید سفارش، 30درصد از مبلغ پیش از آغاز دریافت می‌شود و دریافت بقیه پول بعد از انجام پروژه خواهد بود. البته این بصورت کلی است و قابل مذاکره می‌باشد. هماهنگی جزئیات از طریق ایمیل خواهد بود.

 4. ما نیازمند خدماتی هستیم که در نمونه کارهای شما وجود ندارد. آیا خدمات شما محدود به موارد گفته شده است؟

  خیر، نمونه‌های قرار داده شده در سایت، تنها به منظور آشنایی با حوزه‌ی فعالیت‌های «نیلا فیلم» بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید تماس بگیرید.

 5. شما از کجا مجوز دارید؟

  سطح فعالیت‌های ما بصورت فعلا بصورت نیمه‌حرفه‌ای است و در آینده به مجموعه رسانه‌ای تبدیل خواهیم شد. اما برای همین سطح فعالیت نیز، سایت «نیلا فیلم» در  سامانه پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

 6. آیا برای طرح‌های سفارشی، قرارداد نوشته می‌شود؟

  برای ثبت قرارداد مشتریان ما می‌توانند قرارداد با شخص حقیقی (مدیر مجموعه) منعقد کنند.

 7. آیا شما در حوزه تبلیغات هم فعالیت دارید؟

  «نیلا فیلم» بصورت مستقیم طرح‌های تبلیغاتی انجام نمی‌دهد اما درباره پروژه‌هایی که می‌گیرد درباره نحوه انتشار آن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی مشاوره می‌دهد.

 8. می‌خواهم با شما همکاری کنم؟ شرایط شغلی چگونه است؟

  لازم است در بخش دعوت به همکاری فرم مربوطه را تکمیل کنید تا بعد از بررسی، شرایط و نحوه همکاری به شما اطلاع داده شود. سطح همکاری‌ها منوط به تعداد پروژه‌های سفارشی می‌باشد.

توانایی‌های ما

تولیدات حوزه صدا
تولیدات حوزه تصویر
مشاوره و رزیابی رسانه‌ای
16کل آثار تولید شده
11تولیدات حوزه صدا
2تولیدات حوزه تصویر
3مشاوره و ارزیابی فعالیت‌های رسانه‌ای
نقاط عطف

خلاصه‌ای از تاریخچه «نیلافیلم»

آذر، 1397

سفارش اولین کار از آژانس تولید و بصری‌سازی نگار

آبان، 1397

نوشتن چشم‌انداز و تعیین اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت

مهر، 1397

راه‌اندازی سایت و شبکه‌های اجتماعی

مهر، 1397

برنامه‌ریزی اولیه برای راه‌اندازی سایت و تشکیل تیم فنی و محتوایی

شهریور، 1397

ایده اولیه برای تاسیس مجموعه تخصصی صدا و تصویر

صدای مشتریان

مشتریان درباره «نیلافیلم» چه می‌گویند

متفاوت فکر کن و متفاوت خلق کن

مجموعه «نیلا فیلم» خدمات متنوعی را در حوزه‌های تولیدات صدا و تصویر به شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی و اشخاص حقیقی ارائه می‌دهد. «نیلا فیلم» مجموعه‌‌ای نوپا است که نیروهای جوان آن باعث شده تا پروژه‌ها با انگیزه جدی‌تر پیش برود.

سبدخرید